BarCam Žilina úspešne za nami

Zverejnil Pali dňa 28.05.2011 |

Tagy: , , ,

Diskusia o SilverStripe CMS s názvom "Made in New Zealand" prebehla úspešne, majiteľa novej knihy o tomto CMS sme našli, ľudia sa pýtali. Som rád.

Celkovo sa diskusie zúčastnilo odhadom do 30 ľudí, pár z nich vyplnilo aj lístky, pár z nich sa aj pýtalo. Prekvapilo ma, že len jediný návštevník (mimo tých, čo som poznal) už niekedy skúšal SilverStripe, ostatní SS CMS vôbec nepoznali. Tým pádom som čiastočne ustúpil od detailov a sústredil som sa na špecifikáciu hlavných črtov a malú demonštráciu administračného rozhrania (ktorá nebola v pláne).

Prednáškovú časť som nevytváral ako prezentáciu, ale rovno som ju nasúkal do SS-ka. Prezrieť si ju môžete tu: madeInNewZealand.SilverStripe.sk

Diskusia

Všetky otázky na lístkoch sa týkali toho istého: Prečo SilverStripe, v čom je lepší ako desiatky iných systémov? Budem musiť pripraviť rosiahlejšiu odpoveď, ktorá bude zrozumiteľná všetkým, čo SilverStripe nikdy predtým nevideli. Uvedomujem si, že doteraz zverejnené články sú skôr pre skúsenejších užívateľov. Musím na tom popracovať, aby sa SilverStripe dostal viac do povedomia, lebo stojí za to ;)

Na záver by som chcel ešte raz poďakovať partnerom diskusie, menovite Webmax-u, Združeniu mladých podnikateľov Slovenska, Universal Medii a Silvermax-u.


Komentáre

Tento článok neobsahuje komentáre.

komentárový systém: Disqus