Prihlásiť sa | Zabudnuté heslo | Registrovať

X

What is OpenID?

OpenID is an Internet-wide identity system that allows you to sign in to many websites with a single account.

With OpenID, your ID becomes a URL (e.g. http://username.myopenid.com/). You can get a free OpenID for example from myopenid.com.

For more information visit the official OpenID site.

75 príspevkov v 20 témach | 9 členov

Skok na:

Všeobecná diskusia

Ak ste na stránke prvý kát, nezabudnite sa zaegistrovať! Vďaka registrácii budete môcť aktívne vstúpiť do diskusného fóra (vytvoriť Vlákno alebo pridať príspevok do existujúceho vlákna).

Diskusné fórum » Všeobecná diskusia » administrace/úprava produktu

Strana: 1 Dole
Autor Téma: administrace/úprava produktu 2683 Views
  • kubaP
    Community Member
    2 posts

administrace/úprava produktu Link to this post

Dobrý den,
    dostaly se mi teď do ruky stránky, kde bych měl upravit položky v produktech. Ale SilverStripe vidím poprvé a ať hledám v administraci jak chci, tak toto jsem nenašel. Když kouknete na obrázek, tak to bude jasnější. Je to v editaci produktu a já bych rád přidal další blok, jako je tento nebo blok, kde budu moci vložit svůj html kód. Poradíte prosím někdo? Je to otázka práv nebo se to mění někde v kódu cms?

Dík moc, kuba P.

• Pali
    Administrator
    80 posts

Re: administrace/úprava produktu Link to this post

Ahoj,

bez toho, aby si mi ukazal frontendovu cast a potom aj zdrojove PHP k danemu typu stranky ti neviem pomoct. Toto nie je defaultna vec v SilverStripe, je to nieco dorobene na mieru...

Pali

• kubaP
    Community Member
    2 posts

Re: administrace/úprava produktu Link to this post

Ahoj,
    tak toho jsem se bál. Konkrétní stránka na web je třeba http://cz.surf.com/produkty/tekuty-praci-pipravek/tropical-lily-and-ylang-ylang/. Já se ale v SS nevyznám, takže kde se najde php nevím. Můžeš mě prosím trochu navést? Je to někde v templatech nebo mám hledat konkrétní kus kódu v souborech? Hlavně pak asi budu muset měnit jak frontendovou část, tak administrační, že? To pomalu začínám vidět na úpravu někým, kdo s tím má zkušenost a zaplatit to, než se v tom dlouho vrtat a třeba na to ani nepřijdu...

kuba

2683 Views

Práve online: Nikto nie je online.

Najnovší člen fóra: StevenUnsex