Prihlásiť sa | Zabudnuté heslo | Registrovať

X

What is OpenID?

OpenID is an Internet-wide identity system that allows you to sign in to many websites with a single account.

With OpenID, your ID becomes a URL (e.g. http://username.myopenid.com/). You can get a free OpenID for example from myopenid.com.

For more information visit the official OpenID site.

82 príspevkov v 27 témach | 13 členov

Skok na:

Všeobecná diskusia

Ak ste na stránke prvý kát, nezabudnite sa zaegistrovať! Vďaka registrácii budete môcť aktívne vstúpiť do diskusného fóra (vytvoriť Vlákno alebo pridať príspevok do existujúceho vlákna).

Diskusné fórum » Všeobecná diskusia » inzercia doučovania

Strana: 1 Dole
Autor Téma: inzercia doučovania 3231 Views
 • sopkomir
  Avatar
  Community Member
  1 posts

  inzercia doučovania Link to this post

  Zdravím, zaujímal by ma váš názor, či je možné na SilverStripe CMS možné postaviť jednoduchú inzerciu doučovania? Malo by to fungovať tak, že či už lektor alebo študent hľadajúci doučovanie by na stránke vo frontende vyplnil formulár so svojim dopytom a administrátor by ho po prípadnej úprave a správnom zaradením kategórii zverejnil na stránke.

 • Pali
  Avatar
  Administrator
  80 posts

  Re: inzercia doučovania Link to this post

  Zdravim vas,

  podla mojho nazoru je SilverStripe idealny nastroj na custom aplikacie. K naprogramovaniu niecoho podobneho vsak treba skusenejsieho programatora (najlepsie takeho, co ma skusenosti s OOP programovanim). Takyto nebude mat problem s vytvorenim takehoto modulu.

  Ak nie ste programator, tak sa budete v SilverStripe trapit. Ak by ste mali dost casu, tak za par tyzdnov sa do toho dostanete, ale lepsie je zacat s malymi projektami a ked budete citit podu pod nohami, tak sa pustite do vacsich aplikacii.

  Ak ste programator, tak chodte do toho - SilverStripe vam da velmi vela.

  Inak, hladal som nejaky obdobny modul od ktoreho by sa dalo odrazit, no nenasiel som Doporucujem vsak modul memberprofiles, ktory vam ulahci pracu o 50% ;)

  S pozdravom

  Pali

    3231 Views
Hore

Práve online: Nikto nie je online.

Najnovší člen fóra: Dormankql